רבים חושקים באזרחות הונגרית, הודות להיותה אחת מהמדינות האידיאליות לצרכי טיול, מגורים או עבודה. בדומה למדינות אירופיות אחרות הכלולות באיחוד האירופי, אזרחות הונגרית תאפשר לכם להנות מעבר חופשי בין מדינות אירופה, להתגורר בהונגריה ולקבל תנאים סוציאליים מלאים, ללמוד במוסדות אקדמאיים נחשבים ולהתפתח מבחינה עסקית הודות לסחר חופשי. אז אם אתם ילידי הונגריה או צאצאים לילידים, תוכלו להסתייע בשירותיה של בריגיטה אייקלמן, מומחית בתחום, שתלווה אתכם באופן אישי במהלך תהליך הבקשה עד שתזכו בדרכון המיוחל.

איך מוציאים אזרחות הונגרית לבד?

כדי להוציא אזרחות הונגרית בכוחות עצמכם, עליכם לתאם הגעה לשגרירות הונגריה בישראל הממוקמת בתל אביב. תהליך הוצאת הדרכון מלווה בביוקרטיה ארוכה ומורכבת. השגרירות תדרוש מכם להמציא מסמכים ואישורים. תהליך עצמאי לרוב נתקל בקשיים או בסירוב, לכן כדי למקסם את הסיכויים שלכם ולא לבזבז כסף לחינם, העדיפו להסתייע בשירותים מקצועיים. אלו יוכלו לוודא אם אתם זכאים לאזרחות, לפתוח בתיק בקשה באופן מסודר, לאסוף יחד איתכם את כל המסמכים, לשחזר מסמכים אבודים ולסייע בתרגום המסמכים להונגרית.

קצת מידע משכנע למה להוציא אזרחות הונגרית

הונגריה ממוקמת במזרח אירופה ונמצאת בשכנות לגבולותיהן של רומניה, אוסטריה, באוקראינה, סלובקיה, בסרביה, סלובניה וקרואטיה. עיר הבירה של הונגריה היא בודפשט, וזו נחשבת למרכז התיירות, התרבות והמסחר במדינה ומוכרת בזכות האדריכלות הציורית שלה וחיי לילה משובחים.

בהונגריה ישנה קהילה יהודית גדולה ומפוארת המונה כמאה אלף יהודים, שיכולים להנות משירותיו של בית הכנסת הגדול ביותר באירופה, שממוקם גם הוא בהונגריה. מרביתם של היהודים מתגוררים בעיר הבירה. אם אתם מגיעים להונגריה, תזכו למטבח קולינרי המפואר. אל תשכחו לטעום את הגולש, המאכל ההונגרי הלאומי, מרק ירקות סמיך ועשיר בטעמים.

אחת מהמצאותיה החשובות ביותר של הונגריה מוכרת לכולנו, הלוא היא הקובייה ההונגרית. ישנם סוגים רבים של קוביות הונגריות, כאשר לכל אחת מהן יש קומבינציות שונות לפיתרון. מטרת המשחק בקובייה הוא לפתור את “פאזל הקובייה” במהירות המירבית. הקוביה נהייתה לכה פופולארית שמתקיימות תחרויות ואליפויות בכל רחבי העולם כדי לגלות מי יהיה המתחרה שישבור את שיא פיתרון הקובייה.

אזרחות הונגרית עם בריגיטה אייקלמן

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני