אם אתם מחפשים לרכוש דירה בבודפשט כדי ליהנות מיתרונות שוק הנדלן המקומי ולהשכירה לאחרים או בכדי לגור בה באופן אישי, תשמחו לגלות שזו משימה פשוטה יותר כאשר אוחזים בדרכון הונגרי. דרכון הונגרי מאפשר לכם ליהנות מסחר חופשי בתנאים מוטבים, מגורים בכל רחבי אירופה, אפשרויות השכלה גבוהות ומעבר חופשי בין כל מדינות האיחוד האירופי. ברגיטה אייקלמן תשמח ללוות אתכם באופן אישי ולספק לכם את מומחיותה בתחום כדי להקל על תהליך הוצאת הדרכון ולוודא שהוא אכן מגיע לידיכם.

דירה בבודפשט – שוק נדלן משגשג

בודפשט היא עיר הבירה של הונגריה ומרכזת בה את כל הפעילויות הרוחניות, העסקיות, התרבותיות והתיירותיות של המדינה. לא בכדי היא נחשבת לפנינת נדלן עולה, והנה כמה סיבות טובות לכך:

  • יעד תיירות אטרקטיבי – מיליון תיירים בכל שנה פוקדים את מחוזותיה של בודפשט ונהנים ממגוון האטרקציות שבעיר לצד חיי לילה תוססים ומתקדמים.
  • ריבית נמוכה
  • מצבה הכלכלי של הונגריה נמצא במצב צמיחה ופריחה
  • מחסור בהיצע לצד שפע של ביקוש – בשנת 2008 פקד משבר כלכלי את אירופה, וניתן למצוא לכך עדויות גם בהונגריה. למשל, קצב בניית דירות מגורים חדשות בהונגריה הוא איטי במיוחד משום שרבים ממיזמי הבנייה הופסקו בעקבות המשבר.
  • דירות השכרה לסטודנטים – מאות אלפי סטודנטים מכל רחבי העולם מעתיקים את מגוריהם לבודשפט בכל שנה כדי לרכוש השכלה באחד ממוסדות הלימוד הגבוהים המצוינים שבעיר.

בודפשט – פריז ההונגרית

גם אם אתם מעוניינים להגיע להונגריה רק מטעמי עבודה ולא כדי לרכוש דירה בבודפשט, מומלץ לפנות כמה ימים כדי להכיר את העיר מקרוב ולהנות מכל אפשרויות הבילוי והאטרקציות הרבות הקיימות בה.  כאן תוכלו  ליהנות מביקור בבית האופרה יצירת המופת האדריכלית מציעה הופעות אופרה ובלט. חובבי ההיסטוריה ייהנו לפקוד את המוזיאון הלאומי של בודפשט המציע מידע מקיף על הארכיאולוגיה וההיסטוריה של הונגריה. ולבסוף, ישנו גם נהר הדנובה.  נהר הדנובה המפורסם חוצה את בודפשט לשני אזורים עיקריים, מערבית לנהר נמצאת בודה ומזרחית לנהר נמצאת פשט. זהו הנהר השני הארוך ביותר באירופה והוא מציע אפשרויות שיט זוגי רומנטי קסום בעיקר בשעות השקיעה או הלילה, או שיט שמתאים לכל המשפחה ולכל הגילאים.

דירה בבודפשט - הזדמנות נהדרת

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני