אירופה מהווה מוקד מרשים לתיירים מכל רחבי העולם שמשתוקקים לחזות באדריכלות ההיסטורית המרשימה, ליהנות מחיי לילה תוססים או לחוות קצת תרבות בניחוח זר. אז אם נמאס לכם לחזור לארץ ולהתלונן “למה אני לא גר בחוץ לארץ?”, דרכון אירופאי יאפשר לכם להגשים את חלום המגורים בחוץ לארץ. חושבים שמגיעה לכם אזרחות ? זה הזמן לבדוק זאת. בריגיטה אייקלמן, מומחית בהוצאת דרכון הונגרי, תסייע לכם להפוך את החלום האירופאי למציאות הודות למקצועיות שכבר הוכיחה את עצמה בשטח בעשר השנים האחרונות.

דרכון אירופאי – הכל כלול?

דרכון אירופאי תקף בכל מדינות האיחוד האירופי הכולל עשרים ושמונה מדינות שונות, כאשר הונגריה נחשבת לאחת המתפתחות בהן, ומעניק את ההטבות והיתרונות הבאים:

  • תוכלו להנות ממעמד סוציאלי שווה זכויות לאזרחי אירופה אחרים.
  • תוכלו לנוע בחופשיות בכל גבולות האיחוד ולהבטיח לעצמכם מעבר בידוק פשוט וחלק יותר.
  • סטודנטים? כידוע, לימודים גבוהים בישראל הם נושא מורכב בשל תנאי קבלה גבוהים במיוחד ועלויות כלכליות גבוהות. המחזיקים בדרכון האירופאי יוכלו להנות מלימודים במוסדות ההשכלה הטובים ביותר באירופה בעלויות נמוכות או אפילו בחינם. חלק ממדינות אירופה אפילו מציעות דמי קיום ומחייה.
  • התערבבות בשוק העבודה האירופאי מבלי חשש – ישראלים רבים עובדים באירופה באופן לא חוקי, ללא אשרות שהייה. הדרכון האירופאי יבטיח לכם תנאי עבודה וקידום טובים יותר.

וולקאם טו USA! טיול לארה”ב לבעלי דרכון אירופאי

ארצות הברית היא אחת מהמעצמות החזקות ביותר בעולם ונחשבת למקום הגירה המוני קסום ושופע בהזדמנויות. ארה”ב מפורסמת ברמת החיים הגבוהה שלה, מוסדות הלימוד המצויינים ושפע של מקומות ונופים מרהיבים שאסור להחמיץ. היא כוללת 50 מדינות, ולכן אין די בטיול אחד. חובבי הטיולים ימשיכו לחזור אליה בטיוליהם הנוספים כדי לחוות את כל מה שיש לארצות הברית להציע להם. בעלי דרכון אירופאי יבטיחו לעצמם כניסה קלה למדינות ארה”ב, לצרכי טיול או עסקים, מבלי הצורך המייגע להנפיק ויזה.

דרכון אירופאי בעזרת בריגיטה אייקלמן

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני