הונגריה היא אחת המדינות המפותחות באיחוד האירופי ולכן אין זה פלא שנוהרים לשעריה יותר ויותר אזרחים ממדינות שונות בעולם, ואפילו מישראל. כדי להתגורר באירופה בכלל ובהונגריה בפרט, עליכם להוציא דרכון הונגרי זכאות ומבלי סיוע של מומחה בתחום. זוהי משימה לא פשוטה שגוזלת זמן וכסף. כדי להקל על התהליך ולשפר את סיכוייכם, תוכלו לפנות לבריגיטה אייקלמן המספקת סיוע בהוצאת דרכון הונגרי. שירותיה של בריגיטה אייקלמן כוללים ליווי אישי ואדיב בעת הוצאת המסמכים והגשת הבקשה.

דרכון הונגרי זכאות – מהם המסמכים הנדרשים?

תהליך הכנת המסמכים אינו קל, לכן העדיפו סיוע של מומחה שיוכל לסייע לכם באיתור מסמכים אבודים. בנוסף, זכרו שעל כל המסמכים להיות כתובים בהונגרית לכן תהיו זקוקים גם לסיוע מתורגמן מקצועי.  זוהי הרשימה של המסמכים הנדרשים, כאשר אתם זקוקים לשלושה עותקים מכל אחד מהם:

  • עליכם להצטייד בתעודות הלידה ובתעודות הנישואין של ההורים
  • תעודות הלידה שלכם
  • נשואים? אל תשכחו את תעודות הנישואין שלכם
  • גרושים? תצטרכו להגיע מלווים בתעודות הגירושין
  • שלושה תצלומי פספורט – יש צורך להביא תצלומים ברורים ומעודכנים
  • תצלום דרכון – תצלום ברור
  • הוצאת הדרכון – תהליך הוצאת הדרכון אורך לרוב בין שנה לשנתיים ולכן לפני שאתם מתחייבים לתהליך, בדקו אם אתם זכאים לו.

למה משתלם להוציא דרכון הונגרי?

ישראל היא מדינת הבית של אזרחיה, אך החיים בה אינם קלים, וזאת לאור עלויות המחייה הגבוהות והמצב הביטחוני המשתנה באופן תדיר. דרכון הונגרי זכאות יאפשר לכם ליהנות מדרכון נוסף, מלבד הדרכון הישראלי שלכם כך שתוכלו לבחור להתגורר בהונגריה עצמה או לנוע באופן חופשי בין כל מדינות האיחוד האירופי. תזכו לתנאים סוציאליים בדומה לכל אזרח אירופה. כך תיהנו מאפשרויות לימודים במוסדות האקדמיים הטובים ביותר באירופה בעלות משתלמת, מאפשרויות השתלבות בשוק העבודה האירופי ואפילו תוכלו לטייל לארה”ב באופן חופשי.

דרכון הונגרי זכאות לילידים וצאצאים

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני