אם אתם מעוניינים להשתלב בשוק השקעות בהונגריה, פנינת נדלן עולה, תוכלו להיעזר בשירותיה של בריגיטה אייקלמן. אך כדי לקיים מסחר חופשי בתנאים מוטבים, עליכם להוציא דרכון ואזרחות הונגריים בתהליך ארוך ולא פשוט. בריגיטה אייקלמן תלווה אתכם לאורך כל התהליך, תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד כך שתוכלו להיות בטוחים שהדרכון האטרקטיבי יגיע לידיכם אם אתם זכאים לו.

בעזרת הוצאת דרכון תוכלו לחפש השקעות בהונגריה

דרכון הונגרי מאפשר להנות מתנאים סוציאליים שווי זכויות ומעמד לכל אזרחי אירופה. מלבד האפשרות להשתלב בשוק התעסוקה המקומי בכלל ובשוק הנדלן בפרט הכולל השקעות בהונגריה במחירים משתלמים, תוכלו ליהנות גם מלימודים גבוהים במוסדות השכלה בעלויות נמוכות בתוספת דמי קיום ומחייה, תוכלו לעבור באופן חופשי וקל בין כל מדינות האיחוד האירופי ואפילו לטייל לארצות הברית מבלי להוציא ויזה. כדי להוציא דרכון הונגרי, עליכם לוודא שאתם עונים על הקריטריונים הבאים:

  • זכאים להוציא דרכון רק ילידי הונגריה וצאציהם.
  • ילידי הונגריה? תקבלו דרכון באופן מיידי.
  • צאצאים לילידי הונגריה? זה הזמן להוציא את עץ השורשים שלכם ולהעיף בו מבט שוב. הקריטריונים לזכאות עבור קרבה משפחתית תלויים בתאריך שבו נולדו קרובי המשפחה שלכם. זכאים להוציא דרכון כל מי שנולדו לאב, אם, סב או סבתא הונגרים.

הוצאת דרכון מחייבת המצאת המסמכים לצורך הוכחת הקרבה המשפחתית, לכן העדיפו את שירותיו של איש מקצוע מוסמך ומיומן שיוכל לסייע בקשיים אשר עלולים להתעורר בדרך, כמו איתור מסמכים אבודים. את המסמכים והאישורים, המתורגמים להונגרית, מגישים לשגרירות הונגריה בישראל.

השקע משתלמת לכיס

הונגריה היא מדינה מתפתחת במזרח אירופה שזכתה לכינוי פריז ההונגרית ולא בכדי. השקעות בהונגריה משתלמות מהסיבות הבאות: דירות לסטודנטים- מאות אלפי סטודנטים זרים עוברים לבודפשט כדי להשקיע בלימודיהם באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהים והאיכותיים שבעיר; ריבית נמוכה; יעד תיירותי לוהט – מיליוני תיירים מבקרים בהונגריה כל שנה ומתרשמים מהאדריכלות הציורית, פניני ההיסטוריה ומוקדי תרבות רבים כמו מוזיאונים וגלריות אמנות מפוארות. תיירים רבים מעדיפים להיות אדונים לעצמם בנופש שלהם ובמקום לשכון במלון, יעדיפו לשכור דירה; עלות מחיה זולה ומטבע מקומי נמוך.

השקעות בהונגריה עם בריגיטה אייקלמן

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני