כרישי הנדלן בוודאי כבר שמעו על הנדלן בבודפשט כאופציית השקעה משתלמת ורווחית. אלו שטרם נחשפו לשוק הנדלן בבודפשט, ישמחו לגלות שוק יציב בעיר הבירה התוססת. מעוניינים להשקיע בנדלן בהונגריה? מומלץ לעשות זאת עם אזרחות הונגרית אשר תעניק לכם הטבות רבות. זהו תהליך לא פשוט שעלולים להתעורר בו קשיים רבים בדרך, לכן ברגיטה אייקלמן תספק לכם שירות מומחיות תוך התחייבות לסטנדרטים גבוהים במיוחד של שירות לקוחות. 

נדלן בבודפשט – פנינת נדלן משתלמת

השקעה נדלן בבודפשט אטרקטיבית מהסיבות הבאות:

  • מיקום מרכזי – בודפשט היא עיר הבירה הרשמית של גרמניה ומהווה את מרכז התרבות, הכלכלה והעסקים במדינה. לכן, היא מהווה מוקד עלייה מפותח ונוצץ לתיירים שוכרי דירות לצרכי נופש.
  • מטבע מקומי חלש יחסית
  • יציבות שוק השכירות
  • הביקוש מתעלה על ההיצע – המשבר הכלכלי שהתרחש באירופה בשנת 2008 אמנם עבר כבר מזמן אך הותיר עכבות בשוק הדירות באירופה, שכן ישנו מיעוט בבניית דירות חדשות. יחד עם זאת, הביקוש לדירות אינו פסק.
  • ריבית נמוכה
  • השכרת דירות לסטודנטים – סטודנטים רבים המעוניינים לרכוש מקצוע משתלם, מגיעים ללמוד באחת מהאוניברסיטאות הרבות הממוקמות בבודפשט. מחירי דירות הסטודנטים עולות בהדרגה בשנים הרבות, ובשל היצע הדירות הנמוך, זוהי השקעה משתלמת במיוחד.

בודפשט – “פריז האירופית”

עיר הבירה של הונגריה זכתה לכינוי “פריז האירופית” ולא בכדי היא מהווה יעד תיירותי מוביל. נהר הדנובה חוצה אותה לשני אזורים, בודה ופשט. הנופים ההרריים נמצאים ממערב לנהר, באזור בודה ואילו מזרחית לנהר נמצא אזור הכלכלה והסחר. המעיינות הנובעים שנוצרו בה בשל הימצאותה לאורך השבר הגיאולוגי הם מוקד עלייה לתיירים שרוצים להתפנק או להנות מסגולות רפואיות. בודפשט שופעת בנופים פסטורליים, באדריכלות ציורית קסומה שמפגישה בין העבר ההיסטורי לבין המודרניות של ימינו שכוללת גם טירות מרשימות מימי הביניים, כנסיות וקתדרלות מעוטרות בויטראז’ים צבעוניים, בעמודים ובגגות מחודדים.

היא מציעה גם מסעדות קולינריות משובחות, ומסעות שופינג ברשתות אופנה פופולאריות וחיי לילה תוססים בדמות ברים אטרקטיביים ומועדוני ריקודים יוקרתיים. בבודפשט יש כל כך הרבה מה לראות שטיול קצר בוודאי ישאיר אתכם עם טעם של עוד.

נדלן בבודפשט עם תשואה גבוהה

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני