שגרירות הונגריה תאפשר לכם להגיש בקשה לדרכון ואזרחות הונגרית ולהנות מכל היתרונות שיש לאירופה להציע. אירופה היא אחד היעדים הלוהטים לטיולים חלומיים בזכות נופים קסומים, אדריכלות ציורית ואטרקציות מיוחדות. רובנו מצויים בשגרת חיינו, טובעים תחת עול החובות ואחת לשנה, שנתיים, מצליחים לאסוף את הכסף הנדרש לטיול מחוץ לארץ. עם זאת, ניתן להפוך את הטיול המהנה שלכם למציאות חייכם. בריגיטה אייקלמן, מומחית בתחום הוצאת הדרכונים ההונגריים, צברה ניסיון משנות עבודתה בשגרירות הונגריה ועכשיו מעבירה אותו הלאה לכם.

רוצים להוציא דרכון? החלום שלכם מתחיל בשגרירות הונגריה

מסלול הוצאת הדרכון אורך לרוב בין שנה לשנתיים, במהלכו תיאלצו להגיע לשגרירות הונגריה כדי להתחיל בהליך הוצאת הדרכון, תהליך שילווה בביוקרטיה רבה ומסורבלת. במטרה להפוך את התהליך לפשוט יותר, תוכלו לבחור באיש מקצוע מוסמך ומיומן שילווה אתכם בצעדים הבאים:

  • בדיקת זכאות – ראשית, לפני שאתם מתחילים בתהליך המייגע, וודאו קודם כל שאתם זכאים לאזרחות המיוחלת בבדיקה קפדנית.
  • איסוף מסמכים – לצורך הגשת הבקשה תזדקקו להמציא מסמכים רבים. חלק מהמסמכים תצליחו לאסוף בקלות ואת חלקם האחר יהיה עליכם לאתר. אתם עלולים להיקלע לקשיים, במיוחד אם עליכם להוכיח שסבא שלכם גר בהונגריה, אבל הוא כבר לא בחיים. אנשי מקצוע מוסמכים יוכלו לעזור לכם בחיפוש ובתרגום המסמכים, שכל כל המסמכים נדרשים להיות כתובים בהונגרית.
  • הגשת בקשה – את תיק הבקשה בצירוף כלל המסמכים והאישורים הרלוונטיים אתם מגישים אל שגרירות הונגריה.

מי זכאי להנות מדרכון הונגרי?

לפי חוק השבות ההונגרי, זכאים להוציא אזרחות ודרכון הונגרי, כל מי שהוא יליד הונגריה בעצמו או צאצא לילידי הונגריה, כלומר תהיו זכאים לאזרחות גם אם מדובר בהוריכם וגם אם מדובר בסבא או בסבתא. על מנת לבצע טיפול יעיל ומהיר בבקשה שלכם לאזרחות פנו כעת אל ברגיטה אייקלמן.

שגרירות הונגריה התחנה הראשונה בדרך לקבלת אזרחות

לקבלת דרכון בקלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני